BDK

Lielā Pavasara talka - 22.04.2017

Hei hei! Pavasaris ir klāt, un BDK jau trešo gadu pēc kārtas organizēja Lielo Pavasara talku Baložu kūdras muzejdzelzceļā! Talka noritēja 22. aprīlī, kas ir arī Latvijas Lielās sakopšanas talkas norises datums, tāpēc protams galvenais talkas uzdevums - sakopt muzejdzelzceļa apkārtni! Paralēli tam nedaudz arī remontējām sliežu ceļus (gatavojamies aktīvai braukšanai Muzeju nakts pasākumā!), izbaudījām talkas atmosfēru ēdnīcas vagonā un vizinājāmies ar lokomotīvi-drezīnu TU6D-0389!

Talkā pastrādājām ļoti ražīgi, samērā ātri uzkopām maģistrāles trasi - priecēja, ka atkritumu daudzums bija mazāks, nekā pagājušos gados. Paralēli un pēc sakopšanas ķērāmies klāt ceļa remontdarbiem - remontējām ar pacelšanu un pārskrūvēsanu gan ceļu līkumā (iekāpšanas vieta Muzeju nakts pasākumā), gan atrakām velēnas diviem sliežu posmiem, kurus pārskrūvēsim nākamajās talkās!

Sakopām arī depo apkārtni - izvedām uz atkritumu konteineru sapuvušo koka gulšņu čupas, paliekas no laika zoba sagrauzta koka šķūnīša un virkni dažādus citus atkritumus, kas veidoja depo apkārtnes "mantojumu". Pusdienās talciniekus ēdnīcas vagonā sagaidīja un sātīgi pabaroja BDK pavārs Andrejs!

Paldies visiem talciniekiem, kas neskatoties uz sliktajiem laikapstākļiem, atnāca un pašaizliedzīgi pastrādāja!

Foto: S. Tretjakovs, A. Galītis, V. Galīte, D. Bušs

Drukāt E-pasts