BDK

Ekskursijas 2018. gadā

 2018. gadā pirmo reizi bija iespējams apmeklēt muzejdzelzceļu ikdienas ekskursijās - tās notika katra mēneša pēdējā nedēļas nogalē (30. jūnijā, 28. jūlijā, 25. augustā, 29. septembrī un 30. septembrī, skolnieku grupām arī 16. un 19. oktobrī, kā arī sezonas noslēgums - 27. oktobrī).

 Šajās dienās no plkst.11:00-17:00, ar sākumu apaļās stundās tika organizēti izbraucieni ar šaursliežu vilcienu, apmeklētājus vizinot līdz kūdras purvam un kūdras fabrikai, depo apkārtnei, pa visu šobrīd saremontēto dzelzceļa posmu. Pirmā tūrisma sezona parādīja, ka interese par šādām ekskursijām ir stabila, tāpēc iesākto noteikti turpināsim arī 2019. gadā. Sezonas sākums - Muzeju naktī, 2019. gada maijā, un sākot ar jūniju - tiksimies regulārajās ekskursijās! Sekojiet jaunumiem mājaslapā, Facebook lapā un Twitter!

 Atgādinām, ka Baložu kūdras muzejdzelzceļš top ar brīvprātīgo dzelzceļu entuziastu spēkiem, un mums vēl garš ceļš priekšā, līdz viss tiks atjaunots un muzejdzelzceļš būs gatavs! Sīkāk skat. Iespējas apmeklēt, līdzdarboties un sadaļā Aktualitātes un sasniegtais!

 

 

Drukāt E-pasts