BDK

Baltic Peat Producers Forum'17 ekskursijas

Katru gadu septembrī, visu Baltijas un arī citu valstu kūdras nozares pārstāvji tiekas forumā Baltic Peat Producers Forum (BPPF), kurš šogad notika Rīgā, no 2017.gada 13.-15. septembrim. Foruma iesildīšanās pasākums (Ice-Breaker) notika 13. septembra vakarā Baložos, uzņēmuma SIA "Pindstrup Latvia" kokšķiedras fabrikā, kas atrodas tieši blakus mūsu dzelzceļam, līdz ar to bijām patiesi pagodināti izvizināt foruma dalībniekus pa mūsu kūdras muzejdzelzceļu un pastāstīt, kā pamazām, nelieliem bet stabiliem solīšiem ar entuziastu spēkiem veidojas visai kūdras nozarei interesants apskates objekts!

Siltā, mājīgā un vēsturiskā padomju atmosfērā viesus uzņēma ēdnīcas vagons, savukārt ekskursijā ar vilcienu bija iespēja izbraukt visa atjaunotā dzelzceļa garumā (1,1 km), tajā skaitā tik tikko pabeigtajā pagriezienā uz purvu, kas prasīja lielākos entuziastu pūliņus 2017. gada vasaras ceļa darbos.

Ekskursijas laikā saņēmām daudz pozitīvu atsauksmju un laba vēlējumus turpmākajiem darbiem, kā arī ceram, ka ekskursantu vidū radīsies arī jauni atbalstītāji mūsu projektam!

  

Ekskursiju organizēja biedrība "Bānīša Draugu klubs" sadarbībā ar Latvijas Kūdras asociāciju, foruma ģenerālsponsors un Baložu kūdras muzejdzelzceļa lielākais atbalstītājs - SIA "Pindstrup Latvia".

Foto: D.Bušs, A. Galītis

Drukāt E-pasts